31.08.2021 07:14

Opět začínáme...

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

SSK Duchcov pořádá

 

Den otevřených dveří

Akce se uskuteční 9.9.2021 na střelnici Husova 12.

 

Jste k nám srdečně zváni od 12.30 – 17.00 hod.

 

Co Vám můžeme nabídnout?

 

Ukázku sportovních vzduchových zbraní, střelbu na padací terče, seznámení se střeleckým sportem. Pro vážné zájemce o střelectví, ty mladé ale i ty dříve narozené, máme v rámci omezeného náboru připravené přihlášky do našeho klubu. Možná že někde dřímají noví olympijští vítězové .

 

Přijďte si to zkusit!!!

 

Na setkání s Vámi se těší členové našeho klubu.

 

Za

SSK Duchcov 

Zdeněk Hlaváček                        

—————

Zpět