29.08.2022 07:56

Den otevřených dveří

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

SSK Duchcov pořádá

Den otevřených dveří

 Akce se uskuteční 8.9.2022 na střelnici AVZO Husova 12

 

Jste k nám srdečně zváni od 12.30 – 17.00 hod.

 Co Vám můžeme nabídnout?

 Ukázku sportovních vzduchových zbraní, střelbu na padací terče, seznámení se střeleckým sportem. Pro vážné zájemce o střelectví, ty mladé ale i ty dříve narozené, máme v rámci omezeného náboru připravené přihlášky do našeho klubu. Možná, že někde dřímají noví olympijští vítězové . Přijďte si to zkusit!!! Na setkání s Vámi se těší členové našeho klubu.

—————

Zpět