Novinky

17.02.2020 14:32

Smutná zpráva z duchcovské střelnice

Se zármutkem oznamujeme, že nás v pátek 14. 2. 2020 opustil nestor duchcovských střelců pan Jiří Chvojka. Právě on byl v srpnu roku 1971 jedním z několika nadšenců a zakladatelů našeho sportovního klubu. Jirka byl do poslední chvíle člověk, na nějž bylo vždy spolehnutí. Člověk pracovitý a zapálený pro sportovní střelbu. Jeho velkým přáním bylo, aby náš klub měl vlastní střelnici. Celou svou střeleckou kariéru, která byla protkána úžasnými výsledky, snil o tom jediném – vystřelit si na vlastní střelnici SSK Duchcov. Bohužel se mu toto přání již nevyplní. Jeho odchod přišel jako nečekaný výstřel a zasáhl všechny naše členy velmi výrazně. Ve čtvrtek se Jirka ještě omlouval ze sobotních závodů, ale účast na Krajském přeboru potvrdil. Bohužel střelecké nebe si ho v pátek povolalo k sobě. Jiří, byl jsi pro nás nejen výborným střelcem a člověkem, který pro náš klub žil a dýchal, ale také kamarádem, na kterého budeme často vzpomínat. Budeš nám moc chybět. Nejen nám, ale i střelcům z jiných klubů. Byl jsi člověkem se srdcem na pravém místě. 
 
 
 
 
                                                                                                Zdeněk Hlaváček
                                                                                                  předseda klubu    

Celý článek

—————

12.01.2020 09:11

VC Děčína

Velká cena Děčína

 

Disciplína č.

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Disciplína

Vzduchová pistole 60 ran

 

 

 

 

 

 

 

Program

Kategorie

Ženy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum

 

11.01.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí

Start.č.

Jméno

RN

Č. průkazu

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Celkem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

47

SALAVCOVÁ Hana

2003

42327

93

91

89

92

92

89

546

 

 

 

0200 - SSK Manušice

 

 

 

 

 

 

 

8xCT

2

13

BOHÁČKOVÁ Martina

1972

25208

93

91

91

93

90

88

546

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

5xCT

3

9

NOSOVÁ Martina

1981

18641

88

91

90

87

94

88

538

 

 

 

0523 - SSK Duchcov

 

 

 

 

 

 

 

12xCT

4

49

JUNGMANOVÁ Irena

1976

42945

90

90

90

91

87

90

538

 

 

 

0905 - SSK Liberec

 

 

 

 

 

 

 

10xCT

5

35

MALIARIKOVÁ Soňa

1974

42060

89

85

75

90

90

90

519

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

8xCT

6

19

DRAGOUNOVÁ Jana

1980

40185

83

82

87

84

92

86

514

 

 

 

0523 - SSK Duchcov

 

 

 

 

 

 

 

5xCT

Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav

 

 

 

 

 

SCOPI software

 

Velká cena Děčína

 

 

Disciplína č.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Disciplína

Vzduchová pistole 60 ran

 

 

 

 

 

 

 

Program

 

Kategorie

Muži

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum

 

11.01.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí

Start.č.

Jméno

RN

Č. průkazu

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Celkem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

39

BOHÁČEK Jiří

1974

1140

93

95

92

94

91

95

560

 

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

12xCT

 

2

42

LANGER Miroslav

2000

42337

96

93

95

93

91

88

556

 

 

 

 

0200 - SSK Manušice

 

 

 

 

 

 

 

11xCT

 

3

16

ZÁBRANSKÝ Milan

1975

23672

92

96

94

94

88

92

556

 

 

 

 

0715 - SSK Technických služeb Bílina

 

 

 

 

 

 

 

10xCT

 

4

48

FIDLER Tomáš

1988

34943

95

94

93

92

88

91

553

 

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

13xCT

 

5

38

BLÁHA Tomáš

1980

12725

97

91

87

94

91

92

552

 

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

10xCT

 

6

14

HUBÁČEK Pavel

1957

32651

90

90

87

93

93

95

548

 

 

 

 

0715 - SSK Technických služeb Bílina

 

 

 

 

 

 

 

12xCT

 

7

46

RUFFER Jaroslav

1984

28336

92

93

91

92

84

95

547

 

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

5xCT

 

8

28

KUČERA Ladislav

1953

19431

89

92

90

88

95

91

545

 

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

8xCT

 

9

26

FIDRANSKÝ Richard

1981

42216

93

92

86

87

93

93

544

 

 

 

 

0437 - SSK SPORCK Stará Lysá

 

 

 

 

 

 

 

10xCT

 

10

11

FILIPOVSKÝ Jiří

1970

29592

92

91

94

90

87

90

544

 

 

 

 

0715 - SSK Technických služeb Bílina

 

 

 

 

 

 

 

8xCT

 

11

12

PLÍŠEK Miloslav

1970

39613

85

90

96

92

84

94

541

 

 

 

 

0003 - SSK 3. uliční Česká Lípa

 

 

 

 

 

 

 

10xCT

 

12

18

NĚMEČEK Václav

1969

75695

94

82

93

86

95

90

540

 

 

 

 

0523 - SSK Duchcov

 

 

 

 

 

 

 

8xCT

 

13

31

PRŮŠA Josef

1952

6808

88

96

92

90

88

85

539

 

 

 

 

0437 - SSK SPORCK Stará Lysá

 

 

 

 

 

 

 

11xCT

 

14

10

MINAŘÍK Marek

1971

41918

88

91

82

90

89

96

536

 

 

 

 

0200 - SSK Manušice

 

 

 

 

 

 

 

9xCT

 

14

7

PLÍŠEK Jindřich

1999

39611

91

98

84

88

87

88

536

 

 

 

 

0200 - SSK Manušice

 

 

 

 

 

 

 

9xCT

 

16

3

HLAVÁČEK Zdeněk

1954

17785

91

92

88

85

89

90

535

 

 

 

 

0523 - SSK Duchcov

 

 

 

 

 

 

 

4xCT

 

17

51

KRÁSA Jaroslav

1955

17071

87

83

88

90

91

91

530

 

 

 

 

0420 - SSK Teplice

 

 

 

 

 

 

 

7xCT

 

18

37

KOČÍ Vratislav

1957

5826

86

89

87

91

86

90

529

 

 

 

 

0772 - SSK Liberec KPK

 

 

 

 

 

 

 

10xCT

 

19

27

DOUŠA Rostislav

1973

42476

81

87

90

93

84

93

528

 

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

6xCT

 

20

34

ČEPELÍK Tomáš

1980

40689

88

90

86

83

86

92

525

 

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

9xCT

 

21

20

BENEŠ Milan

1966

39326

85

84

89

87

88

87

520

 

 

 

 

0543 - SSK Louny - město

 

 

 

 

 

 

 

3xCT

 

22

17

NĚMEČEK Václav

2001

41124

86

89

86

86

85

85

517

 

 

 

 

0523 - SSK Duchcov

 

 

 

 

 

 

 

6xCT

 

22

5

TESAŘ Vladimír

1974

24415

85

84

83

90

87

88

517

 

 

 

 

0003 - SSK 3. uliční Česká Lípa

 

 

 

 

 

 

 

5xCT

 

24

44

STRANÍK Květoslav

1942

14099

83

86

91

81

88

86

515

 

 

 

 

0028 - SSK INVA Liberec

 

 

 

 

 

 

 

6xCT

 

25

1

VONDRÁČEK Václav

1952

26439

84

88

86

83

86

87

514

 

 

 

 

0028 - SSK INVA Liberec

 

 

 

 

 

 

 

2xCT

 

26

24

KRČMÁŘ Aleš

1973

1516

84

90

84

79

83

89

509

 

 

 

 

0772 - SSK Liberec KPK

 

 

 

 

 

 

 

5xCT

 

27

15

BERNÁTH Milan

1935

1794

85

77

86

79

80

88

495

 

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

 

 

2xCT

 

28

41

KOUSAL Vladimír

1962

2539

88

84

89

81

0

0

342

 

 

 

 

0405 - SSK Chomutov

 

 

 

 

 

 

 

4xCT

 

Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav

 

 

 

 

 

SCOPI software

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                       

 

 

 

Celý článek

—————

05.01.2020 08:33

Memoriál J. Srkalové

 

Výsledková listina Memoriál Jar. Srkalové 9.r.

Chomutov 4.1.2020

 

 

 

 

 

 

Kat.: muži, junioři, senioři

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

Příjmení, jméno

rok nar.

č. průkazu/ č. Klubu

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

celkem

CT

1

Jeremiáš Josef

1957

06460/0587

93

91

89

95

95

94

557

 

2

Nos Pavel

1976

32462/0523

94

92

90

92

89

94

551

 

3

Kožíšek Petr

1964

38055/0543

92

91

92

92

90

93

550

 

4

Bláha Tomáš

1980

12725/0038

94

91

89

89

93

93

549

 

5

Ruffer Jaroslav

1984

28336/0019

93

90

93

89

90

91

546

7

6

Pecheritsa Vadim

1972

41067/0893

87

94

91

93

93

88

546

5

7

Ing. Voříšek Jan

1991

41042/0405

90

90

87

91

88

93

539

 

8

Kučera Ladislav

1953

19431/0038

89

84

91

93

88

91

536

 

9

Karfík Zdeněk

1977

41225/0587

87

88

86

88

91

93

533

 

10

Čepelík Tomáš

1980

40689/0038

83

93

90

85

92

85

528

 

11

Hlaváček Zdeněk

1954

17785/0523

89

83

88

90

87

89

526

 

12

Tomšíček Ámos

2001

41070/0069

87

85

85

91

88

88

524

 

13

Litera Jiří

1965

02020/0069

85

81

84

92

95

82

519

 

14

Beneš Milan

1966

39327/0543

84

93

89

83

82

85

516

 

15

Křikava Ivan

1962

41071/0069

83

88

84

86

86

85

512

 

16

Bernáth Milan

1935

01794/0038

81

89

79

91

85

83

508

 

17

Němeček Václav ml.

2001

41124/0523

82

84

80

86

81

87

500

 

18

Petrů Jaroslav

1977

42450/0405

76

79

80

90

89

77

491

 

 

 

 

Kat.: Dorost

 

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

Příjmení, jméno

rok nar.

č. průkazu/ č. Klubu

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

celkem

CT

1

Kouňovský Jiří

2002

40663/0069

91

84

93

88

 

 

356

 

2

Petrů Matěj

2004

41041/0405

89

87

86

91

 

 

353

6

3

Bláhová Adéla

2003

40688/0038

88

92

86

87

 

 

353

2

4

Menhardová Kateřina

2005

42989/0405

86

88

87

87

 

 

348

4

5

Prontekerová Anežka

2004

42652/0405

82

86

92

88

 

 

348

2

6

Bartoš Jan

2008

43511/0405

84

83

82

91

 

 

340

 

7

Škorpil Václav

2005

43044/0069

86

78

84

78

 

 

326

2

8

Zvolánek Jakub

2004

42807/0543

85

87

79

75

 

 

326

1

9

Kadlec Martin

2003

43107/0019

80

81

80

80

 

 

321

 

10

Novotný Jakub

2002

42061/0019

81

75

77

81

 

 

314

4

11

Papcunová Anna

2007

42976/0543

76

84

76

78

 

 

314

1

12

Sváčková Adéla

2007

42885/0069

67

79

71

71

 

 

288

3

13

Šorf Ondřej

2003

43427/0038

79

71

67

71

 

 

288

0

14

Šlechta Radek

2006

43379/0543

64

77

67

66

 

 

274

 

15

Růžičková Kateřina

2005

NČ/0038

41

32

21

22

 

 

116

 

 

 

 

Kat.: ženy, juniorky

 

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

Příjmení, jméno

rok nar.

č. průkazu/ č. Klubu

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

celkem

CT

1

Červenková Renata

1974

40692/0069

91

95

95

95

93

95

564

 

2

Slezáková Blanka

1989

32672/0294

87

90

84

90

92

93

536

 

3

Nosová Martina

1981

18641/0523

90

87

88

95

87

85

532

 

4

Jindrová Hana

1994

37482/0587

90

87

85

81

92

90

525

 

5

Dragounová Jana

1980

40185/0523

87

83

89

90

82

89

520

 

6

Kořínková Anna

1996

40408/0405

88

90

92

90

76

83

519

 

7

Maliariková Soňa

1974

42060/0019

82

86

78

82

87

89

504

 

8

Bc. Poláchová Markéta

1988

40210/0543

86

88

76

84

86

80

500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hl. rozhodčí: Pavel Šlechta – A 1697

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý článek

—————

31.12.2019 20:37

Do nového roku 2020

ČSS, z.s.- SSK Duchcov přeje všem střelcům a příznivcům střelby , hodně sportovních úspěchů, zdraví a štěstí v roce 2020.

Celý článek

—————

23.12.2019 17:33

O putovní pohár SSK Duchcov

VzPi 40 kat. ženy

1.Martina Nosová       368 b.

2Jana Dragounová     355 b.

3.Markéta Rožcová    321 b.

4.Vlaďka Neudertová 318 b.  

VzPi 40 kat. muži

1.Pavel Nos             372 b.

2.V. Němeček st.      360 b.

3.Zdeněk Hlaváček  354 b.

Celý článek

—————

23.12.2019 17:24

Vánoční cena VzPu, VzPi

VzPi 30

1.Klára Šretrová       234 b.

2.Ellen Červenková  229 b.

3.Klára Hlaváčková  212 b.

VzPu 30

1.Bára Ambrožová   286 b.

2.Rosťa Filip            281 b.

3.Fanda Kořízek      279 b.

4.Dan Filip               250 b. 

 

Celý článek

—————

24.11.2019 06:54

VC 17.listopadu Chomutov

Blahopřejeme Janě Dragounové ke 2. místu.

Celý článek

—————

06.11.2019 19:32

VC Setkání v Děčíně

VC Setkání v Děčíně  
Disciplína č. 2                  
Disciplína Vzduchová pistole 60 ran               Program
Kategorie Ženy                  
Datum   2.10.2019                  
                       
Pořadí Start.č. Jméno RN Č. průkazu 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkem
                       
1 8 BOHÁČKOVÁ Martina 1972 25208 86 93 94 90 93 90 546
      0019 - SSK Boletice nad Labem               7xCT
2 6 NOSOVÁ Martina 1981 18641 81 88 89 93 92 91 534
      0523 - SSK Duchcov               3xCT
3 39 KOŘÍNKOVÁ Anna 1996 40408 83 91 86 86 91 93 530
      0405 - SSK Chomutov               5xCT
4 11 DRAGOUNOVÁ Jana 1980 40185 86 88 87 88 90 85 524
      0523 - SSK Duchcov               4xCT
5 10 MALIARIKOVÁ Soňa 1974 42060 83 87 84 85 80 85 504
      0019 - SSK Boletice nad Labem               4xCT
Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav           SCOPI software
                       

 

Celý článek

—————

06.11.2019 19:30

VC Setkání v Děčíně

VC Setkání v Děčíně  
Disciplína č. 1                  
Disciplína Vzduchová pistole 60 ran               Program
Kategorie Muži                  
Datum   2.10.2019                  
                       
Pořadí Start.č. Jméno RN Č. průkazu 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkem
                       
1 17 POLÁCH Jan 1988 38840 96 94 95 93 94 95 567
      0543 - SSK Louny - město               12xCT
2 16 BOHÁČEK Jiří 1974 1140 94 94 89 94 95 95 561
      0019 - SSK Boletice nad Labem               16xCT
3 35 BLÁHA Tomáš 1980 12725 91 92 92 91 90 96 552
      0038 - SSK Ústí nad Labem               14xCT
3 22 FIDRANSKÝ Richard 1981 42216 94 89 92 92 92 93 552
      0437 - SSK SPORCK Stará Lysá               8xCT
5 2 NOS Pavel 1976 32462 87 91 95 91 93 94 551
      0523 - SSK Duchcov               9xCT
6 13 NĚMEČEK Václav 1969 75695 88 90 89 97 92 93 549
      0523 - SSK Duchcov               9xCT
7 7 HUBÁČEK Pavel 1957 32651 89 95 91 91 91 91 548
      0715 - SSK Technických služeb Bílina               8xCT
7 36 VOŘÍŠEK Jan 1991 34283 87 92 94 95 92 88 548
      0405 - SSK Chomutov               9xCT
9 12 FIDLER Tomáš 1988 34943 91 92 91 89 94 90 547
      0019 - SSK Boletice nad Labem               4xCT
9 41 RUFFER Jaroslav 1984 28336 88 89 95 93 92 90 547
      0019 - SSK Boletice nad Labem               3xCT
11 26 KUČERA Ladislav 1953 19431 91 95 90 94 88 84 542
      0038 - SSK Ústí nad Labem               5xCT
12 9 NĚMEČEK Václav 2001 41124 89 92 87 89 84 83 524
      0523 - SSK Duchcov               5xCT
13 34 KOČÍ Vratislav 1957 5826 92 90 86 83 86 85 522
      0772 - SSK Liberec KPK               4xCT
14 4 ZÁBRANSKÝ Milan 1975 23672 89 84 91 91 81 84 520
      0715 - SSK Technických služeb Bílina               6xCT
15 44 DOBIÁŠ Vladimír 1984 29542 87 84 82 85 92 89 519
      0019 - SSK Boletice nad Labem               3xCT
16 43 KRYŠTOF Jan 1953 38697 86 87 88 85 90 82 518
      0812 - SSK ASTRA Bruntál               4xCT
17 14 BERNÁTH Milan 1935 1794 84 88 86 88 87 83 516
      0038 - SSK Ústí nad Labem               5xCT
17 28 ČEPELÍK Tomáš 1980 40689 83 84 95 86 85 83 516
      0038 - SSK Ústí nad Labem               6xCT
19 19 KRČMÁŘ Aleš 1973 1516 80 87 84 86 84 85 506
      0772 - SSK Liberec KPK               3xCT
20 3 KRCHO Karel 1958 882 66 56 70 73 70 82 417
      0003 - SSK 3. uliční Česká Lípa               1xCT
Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav           SCOPI software

 

Celý článek

—————

06.11.2019 17:45

VC Setkání v Děčíně

 

Disciplína

Vzduchová pistole 40 ran

 

 

 

 

 

Program

Kategorie

Dorost

 

 

 

 

 

 

 

Datum

 

2.10.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí

Start.č.

Jméno

RN

Č. průkazu

1.

2.

3.

4.

Celkem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

15

NOVOTNÝ Jakub

2002

42061

91

87

94

90

362

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

9xCT

2

21

BLÁHOVÁ Adéla

2003

40688

92

91

87

91

361

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

5xCT

3

20

KOPŘIVA Petr

2002

41483

86

93

94

87

360

 

 

 

0543 - SSK Louny - město

 

 

 

 

 

5xCT

4

30

MATĚJKA Tomáš

2004

41708

92

88

90

85

355

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

4xCT

5

37

PRONTEKEROVÁ Anežka

2004

42652

89

88

87

90

354

 

 

 

0405 - SSK Chomutov

 

 

 

 

 

4xCT

6

38

PETRŮ Matěj

2004

41041

92

90

87

83

352

 

 

 

0405 - SSK Chomutov

 

 

 

 

 

4xCT

7

42

PAPCUN Miroslav

2003

41509

90

82

88

86

346

 

 

 

0543 - SSK Louny - město

 

 

 

 

 

2xCT

8

18

KRČMÁŘ Matouš

2003

42167

86

87

85

86

344

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

1xCT

9

23

PAPCUNOVÁ Anna

2007

42976

91

87

76

88

342

 

 

 

0543 - SSK Louny - město

 

 

 

 

 

5xCT

10

33

ULIP Martin

2003

42164

87

90

83

80

340

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

 

11

40

WOHLGEMUTHOVÁ Jana

2003

42451

90

81

80

86

337

 

 

 

0405 - SSK Chomutov

 

 

 

 

 

3xCT

12

29

KADLEC Martin

2002

89521

85

85

85

77

332

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

3xCT

13

24

ŠORF Ondřej

2003

43427

77

79

82

84

322

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

2xCT

14

27

ZVOLÁNEK Jakub

2004

42807

79

81

61

76

297

 

 

 

0543 - SSK Louny - město

 

 

 

 

 

 

15

32

REKAS Ondřej

2004

68459

74

72

68

72

286

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

1xCT

15

1

ČERVENKOVÁ Ellen

2005

84562

71

74

70

71

286

 

 

 

0523 - SSK Duchcov

 

 

 

 

 

 

17

5

HLAVÁČKOVÁ Klára

2007

86325

59

71

64

60

254

 

 

 

0523 - SSK Duchcov

 

 

 

 

 

1xCT

Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav

 

 

 

SCOPI software

 

 

Celý článek

—————