Novinky

23.12.2019 17:33

O putovní pohár SSK Duchcov

VzPi 40 kat. ženy

1.Martina Nosová       368 b.

2Jana Dragounová     355 b.

3.Markéta Rožcová    321 b.

4.Vlaďka Neudertová 318 b.  

VzPi 40 kat. muži

1.Pavel Nos             372 b.

2.V. Němeček st.      360 b.

3.Zdeněk Hlaváček  354 b.

Celý článek

—————

23.12.2019 17:24

Vánoční cena VzPu, VzPi

VzPi 30

1.Klára Šretrová       234 b.

2.Ellen Červenková  229 b.

3.Klára Hlaváčková  212 b.

VzPu 30

1.Bára Ambrožová   286 b.

2.Rosťa Filip            281 b.

3.Fanda Kořízek      279 b.

4.Dan Filip               250 b. 

 

Celý článek

—————

24.11.2019 06:54

VC 17.listopadu Chomutov

Blahopřejeme Janě Dragounové ke 2. místu.

Celý článek

—————

06.11.2019 19:32

VC Setkání v Děčíně

VC Setkání v Děčíně  
Disciplína č. 2                  
Disciplína Vzduchová pistole 60 ran               Program
Kategorie Ženy                  
Datum   2.10.2019                  
                       
Pořadí Start.č. Jméno RN Č. průkazu 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkem
                       
1 8 BOHÁČKOVÁ Martina 1972 25208 86 93 94 90 93 90 546
      0019 - SSK Boletice nad Labem               7xCT
2 6 NOSOVÁ Martina 1981 18641 81 88 89 93 92 91 534
      0523 - SSK Duchcov               3xCT
3 39 KOŘÍNKOVÁ Anna 1996 40408 83 91 86 86 91 93 530
      0405 - SSK Chomutov               5xCT
4 11 DRAGOUNOVÁ Jana 1980 40185 86 88 87 88 90 85 524
      0523 - SSK Duchcov               4xCT
5 10 MALIARIKOVÁ Soňa 1974 42060 83 87 84 85 80 85 504
      0019 - SSK Boletice nad Labem               4xCT
Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav           SCOPI software
                       

 

Celý článek

—————

06.11.2019 19:30

VC Setkání v Děčíně

VC Setkání v Děčíně  
Disciplína č. 1                  
Disciplína Vzduchová pistole 60 ran               Program
Kategorie Muži                  
Datum   2.10.2019                  
                       
Pořadí Start.č. Jméno RN Č. průkazu 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkem
                       
1 17 POLÁCH Jan 1988 38840 96 94 95 93 94 95 567
      0543 - SSK Louny - město               12xCT
2 16 BOHÁČEK Jiří 1974 1140 94 94 89 94 95 95 561
      0019 - SSK Boletice nad Labem               16xCT
3 35 BLÁHA Tomáš 1980 12725 91 92 92 91 90 96 552
      0038 - SSK Ústí nad Labem               14xCT
3 22 FIDRANSKÝ Richard 1981 42216 94 89 92 92 92 93 552
      0437 - SSK SPORCK Stará Lysá               8xCT
5 2 NOS Pavel 1976 32462 87 91 95 91 93 94 551
      0523 - SSK Duchcov               9xCT
6 13 NĚMEČEK Václav 1969 75695 88 90 89 97 92 93 549
      0523 - SSK Duchcov               9xCT
7 7 HUBÁČEK Pavel 1957 32651 89 95 91 91 91 91 548
      0715 - SSK Technických služeb Bílina               8xCT
7 36 VOŘÍŠEK Jan 1991 34283 87 92 94 95 92 88 548
      0405 - SSK Chomutov               9xCT
9 12 FIDLER Tomáš 1988 34943 91 92 91 89 94 90 547
      0019 - SSK Boletice nad Labem               4xCT
9 41 RUFFER Jaroslav 1984 28336 88 89 95 93 92 90 547
      0019 - SSK Boletice nad Labem               3xCT
11 26 KUČERA Ladislav 1953 19431 91 95 90 94 88 84 542
      0038 - SSK Ústí nad Labem               5xCT
12 9 NĚMEČEK Václav 2001 41124 89 92 87 89 84 83 524
      0523 - SSK Duchcov               5xCT
13 34 KOČÍ Vratislav 1957 5826 92 90 86 83 86 85 522
      0772 - SSK Liberec KPK               4xCT
14 4 ZÁBRANSKÝ Milan 1975 23672 89 84 91 91 81 84 520
      0715 - SSK Technických služeb Bílina               6xCT
15 44 DOBIÁŠ Vladimír 1984 29542 87 84 82 85 92 89 519
      0019 - SSK Boletice nad Labem               3xCT
16 43 KRYŠTOF Jan 1953 38697 86 87 88 85 90 82 518
      0812 - SSK ASTRA Bruntál               4xCT
17 14 BERNÁTH Milan 1935 1794 84 88 86 88 87 83 516
      0038 - SSK Ústí nad Labem               5xCT
17 28 ČEPELÍK Tomáš 1980 40689 83 84 95 86 85 83 516
      0038 - SSK Ústí nad Labem               6xCT
19 19 KRČMÁŘ Aleš 1973 1516 80 87 84 86 84 85 506
      0772 - SSK Liberec KPK               3xCT
20 3 KRCHO Karel 1958 882 66 56 70 73 70 82 417
      0003 - SSK 3. uliční Česká Lípa               1xCT
Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav           SCOPI software

 

Celý článek

—————

06.11.2019 17:45

VC Setkání v Děčíně

 

Disciplína

Vzduchová pistole 40 ran

 

 

 

 

 

Program

Kategorie

Dorost

 

 

 

 

 

 

 

Datum

 

2.10.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí

Start.č.

Jméno

RN

Č. průkazu

1.

2.

3.

4.

Celkem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

15

NOVOTNÝ Jakub

2002

42061

91

87

94

90

362

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

9xCT

2

21

BLÁHOVÁ Adéla

2003

40688

92

91

87

91

361

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

5xCT

3

20

KOPŘIVA Petr

2002

41483

86

93

94

87

360

 

 

 

0543 - SSK Louny - město

 

 

 

 

 

5xCT

4

30

MATĚJKA Tomáš

2004

41708

92

88

90

85

355

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

4xCT

5

37

PRONTEKEROVÁ Anežka

2004

42652

89

88

87

90

354

 

 

 

0405 - SSK Chomutov

 

 

 

 

 

4xCT

6

38

PETRŮ Matěj

2004

41041

92

90

87

83

352

 

 

 

0405 - SSK Chomutov

 

 

 

 

 

4xCT

7

42

PAPCUN Miroslav

2003

41509

90

82

88

86

346

 

 

 

0543 - SSK Louny - město

 

 

 

 

 

2xCT

8

18

KRČMÁŘ Matouš

2003

42167

86

87

85

86

344

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

1xCT

9

23

PAPCUNOVÁ Anna

2007

42976

91

87

76

88

342

 

 

 

0543 - SSK Louny - město

 

 

 

 

 

5xCT

10

33

ULIP Martin

2003

42164

87

90

83

80

340

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

 

11

40

WOHLGEMUTHOVÁ Jana

2003

42451

90

81

80

86

337

 

 

 

0405 - SSK Chomutov

 

 

 

 

 

3xCT

12

29

KADLEC Martin

2002

89521

85

85

85

77

332

 

 

 

0019 - SSK Boletice nad Labem

 

 

 

 

 

3xCT

13

24

ŠORF Ondřej

2003

43427

77

79

82

84

322

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

2xCT

14

27

ZVOLÁNEK Jakub

2004

42807

79

81

61

76

297

 

 

 

0543 - SSK Louny - město

 

 

 

 

 

 

15

32

REKAS Ondřej

2004

68459

74

72

68

72

286

 

 

 

0038 - SSK Ústí nad Labem

 

 

 

 

 

1xCT

15

1

ČERVENKOVÁ Ellen

2005

84562

71

74

70

71

286

 

 

 

0523 - SSK Duchcov

 

 

 

 

 

 

17

5

HLAVÁČKOVÁ Klára

2007

86325

59

71

64

60

254

 

 

 

0523 - SSK Duchcov

 

 

 

 

 

1xCT

Hlavní rozhodčí: B-1667 - RUFFER Jaroslav

 

 

 

SCOPI software

 

 

Celý článek

—————

04.11.2019 09:35

Průběžné pořadí po dvou kolech Chomutovské extraligy

Vzpi 40,60, Vzpu 40,60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie A1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

jméno + příjmení

č. střel. pr./klub

rok nar.

I

II

III

IV

V

VI

VII

 

 

1

Ing. Jan Voříšek

41042/0405 Chomutov

1991

549

556

 

 

 

 

 

1105

 

2

Pavel Nos

32462/0523 Duchcov

1976

541

558

 

 

 

 

 

1099

 

3

Rudolf Keller

37828/0294 Meziboří

1972

548

542

 

 

 

 

 

1090

 

4

Pavel Šlechta

36948/0543 Louny

1965

530

547

 

 

 

 

 

1077

 

5

Milan Zábranský

23072/0715 Bílina

1975

545

526

 

 

 

 

 

1071

 

6

Petr Kožíšek

38055/0543 Louny

1964

536

535

 

 

 

 

 

1071

 

7

Ladislav Kučera

19431/0038 Ústí

1953

538

514

 

 

 

 

 

1052

 

8

David Ambrož

40186/0523 Duchcov

1976

526

519

 

 

 

 

 

1045

 

9

Jakub Rottenberg

39538/0405 Chomutov

1999

547

0

 

 

 

 

 

547

 

10

Pavel Šlechta

36948/0543 Louny

1965

0

547

 

 

 

 

 

547

 

11

Ivan Křikava

41071/0069 Praha

1962

0

537

 

 

 

 

 

537

 

12

Plamen Petkov

32516/0069 Praha

1957

0

530

 

 

 

 

 

530

 

13

Jiří Filipovský

29592/0715 Bílina

1970

526

0

 

 

 

 

 

526

 

14

Václav Němeček

41122/0523 Duchcov

1969

0

526

 

 

 

 

 

526

 

15

Milan Beneš

39326/0543 Louny

1966

0

514

 

 

 

 

 

514

 

16

Pavel Luhan

32675/0525 Cheb

1969

512

0

 

 

 

 

 

512

 

17

Jaroslav Petrů

42450/0405 Chomutov

1977

0

476

 

 

 

 

 

476

 

18

Tomáš Popek

43175/0251 Slaný

1972

0

405

 

 

 

 

 

405

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie B1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

jméno + příjmení

č. střel. pr./klub

rok nar.

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Němeček Václav

41124/0523 Duchcov

2001

482

497

 

 

 

 

 

979

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie C1               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

jméno + příjmení

č. střel. pr./klub

rok nar.

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Anna Kořínková

40408/0405 Chomutov

1996

523

543

 

 

 

 

 

1066

 

2

Jana Dragounová

40185/0523 Duchcov

1980

513

515

 

 

 

 

 

1028

 

3

Martina Nosová

18641/0523 Duchcov

1981

531

214

 

 

 

 

 

745

 

4

Renata Červenková

40692/0069 Praha

1974

0

566

 

 

 

 

 

566

 

5

Petra Kosová

39791/0251 Slaný

1981

0

541

 

 

 

 

 

541

 

6

Miloslava Marešová

40195/0251 Slaný

1966

0

505

 

 

 

 

 

505

 

7

Blanka Slezáková

32672/0294 Meziboří

1989

504

0

 

 

 

 

 

504

 

8

Renata Vrtišková

17780ú0069 Praha

1964

0

491

 

 

 

 

 

491

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie D1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

jméno + příjmení

č. střel. pr./klub

rok nar.

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Pavel Hubáček

3651/0715 Bílina

1957

361

352

 

 

 

 

 

713

 

2

Milan Bernáth

01794/0038 Ústí

1935

329

352

 

 

 

 

 

681

 

3

Zdeněk Hlaváček

17785/0523 Duchcov

1954

336

343

 

 

 

 

 

679

 

4

Jiří Chvojka

06943/0523 Duchcov

1940

262

289

 

 

 

 

 

551

 

5

Hana Krystyníková

04061/0294 Meziboří

1958

365

0

 

 

 

 

 

365

 

6

Jiří Čuba

Combat Kladno

1955

0

359

 

 

 

 

 

359

 

7

Karel Hubáček

5090/0251 Slaný

1952

0

358

 

 

 

 

 

358

 

8

Josef Škvaro

10147/0251 Slaný

1946

0

329

 

 

 

 

 

329

 

9

Miroslav Krystyník

04052/0294 Meziboří

1952

317

0

 

 

 

 

 

317

 

10

Vladimír Získal

7139/0525 Cheb

1944

314

0

 

 

 

 

 

314

 

11

Mgr. Petr Kos

22269/0251 Slaný

1953

0

314

 

 

 

 

 

314

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý článek

—————

01.11.2019 08:14

1.kolo Chomutovské Extraligy

Vzpi 40,60, Vzpu 40,60                  
                       
kategorie A1                    
                       
pořadí jméno + příjmení  č. střel. pr./klub rok nar. I              
1 Ing. Jan Voříšek 41042/0405 Chomutov 1991 549             549
2 Rudolf Keller  37828/0294 Meziboří 1972 548             548
3 Jakub Rottenberg 39538/0405 Chomutov 1999 547                     547
4 Milan Zábranský  23072/0715 Bílina 1975 545             545
5 Pavel Nos 32462/0523 Duchcov 1976 541             541
6 Ladislav Kučera  19431/0038 Ústí 1953 538             538
7 Petr Kožíšek 38055/0543 Louny 1964 536             536
8 Pavel Šlechta 36948/0543 Louny 1965 530             530
9 Jiří Filipovský 29592/0715 Bílina 1970 526             526
10 David Ambrož 40186/0523 Duchcov 1976 526             526
11 Pavel Luhan  32675/0525 Cheb 1969 512             512
                       
kategorie B1                    
                       
pořadí jméno + příjmení  č. střel. pr./klub rok nar.                
1 Němeček Václav 41124/0523 Duchcov 2001 482             482
                       
kategorie C1                                    
                       
pořadí jméno + příjmení  č. střel. pr./klub rok nar.                
1 Martina Nosová  18641/0523 Duchcov 1981 531                     531
2 Anna Kořínková 40408/0405 Chomutov 1996 523                     523
3 Jana Dragounová 40185/0523 Duchcov 1980 513                     513
4 Blanka Slezáková 32672/0294 Meziboří 1989 504                     504
                       
kategorie D1                    
                       
pořadí jméno + příjmení  č. střel. pr./klub rok nar.                
1 Hana Krystyníková 04061/0294 Meziboří 1958 365                     365
2 Pavel Hubáček  3651/0715 Bílina 1957 361             361
3 Zdeněk Hlaváček  17785/0523 Duchcov 1954 336             336
4 Milan Bernáth  01794/0038 Ústí 1935 329             329
5 Miroslav Krystyník 04052/0294 Meziboří 1952 317             317
6 Vladimír Získal 7139/0525 Cheb 1944 314             314
7 Jiří Chvojka  06943/0523 Duchcov 1940 262             262
                       

v

 

Celý článek

—————

07.08.2019 14:17

Den otevřených dveří

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

SSK Duchcov pořádá

Den otevřených dveří

ve čtvrtek  5.9.2019 na střelnici AVZO Husova 12, Duchcov

od 9.00 - 12.00    13.00 - 17.00 hod.

 

Zveme Vás na naší vzduchovkovou střelnici, kde budete mít možnost vyzkoušet si střelbu ze vzduchové pistole a nebo vzduchové pušky. Těšíme se na všechny fanoušky střeleckého sportu a hlavně na naší mládež .V tomto sportovním odvětví můžete uspět v každém věku. Pokud budete mít opravdový zájem, rádi Vás uvítáme v naších řadách.

 

Přijďte si to zkusit!!!

 

Na setkání s Vámi se těší členové našeho klubu.

 

                                 

Za SSK Duchcov  Zdeněk Hlaváček                        

 

Celý článek

—————

12.03.2019 09:29

MČR 2019 vzduchové zbraně

Na letošní MČR ve vzduchových zbraních se nominovalo pět střelců SSK Duchcov a na palebnou čáru na střelnici v Plzni Lobzích dorazili čtyři. Letos se střílelo na elektronické terče a všichni si libovali, i když na samotný závod měli o čtvrt hodiny méně než v předcházejících letech. Odpadla manipulace s terči a na monitoru na střelcově stanovišti byl zásah okamžitě po výstřelu vidět.  Prostě paráda. V kat. muži jsme měli dva zástupce Pavla Nose a Václava Němečka st., Pavel s nástřelem 554 kruhů obsadil 24.místo a V. Němeček byl s 537 body 46.z celkově nominovaných 61 střelců. V kat. starší dorost nás zastupoval V.Němeček ml. a s 354 body obsadil 12.místo. V kat. ženy Martina Nosová bojovala  a po páté polžce byla hodně blízko finále, ale šestá desetiraná pol.se jí nepovedla a  tak z toho bylo 17.místo za nástřel 538 kruhů. Co se jí nepovedlo v závodě jednotlivců to si vynahradila v soutěži družstev , kde družstvo  Ústeckého KS ve složení Jana Kůrková,Adéla Tomanová a Martina Nosová vybojovaly druhé místo a tím i stříbrné medaile na MČR 2019. 

  

.

Mistrovství ČR 2019 - vzd. zbraně  
Disciplína č. 3 - Družstva        
Disciplína Vzduchová pistole 60 ran Program  
Kategorie Ženy          
Datum   09.03.2019        
               
Pořadí Jméno družstva Start.č. Jméno Výsledek Celkem CT  
               
1 SSK Dukla Plzeň 27 DĚDOVÁ  560 1665    
    136 MUSILOVÁ  555    
    79 JONÁKOVÁ  550    
               
2 Ústecké KS 112 KURKOVÁ  565 1658    
    221 TOMANOVÁ  555    
    143 NOSOVÁ  538    
               
3 Plzeňské KS 8 BEZDĚČNÁ  558 1655    
    171 PROTIVOVÁ  553    
    189 SKOPOVÁ  544    
               
4 SSK DUEL Praha A 23 ČERVENKOVÁ  556 1654    
    247 ZÁMYSLICKÁ  550    
    180 ŘÍHOVÁ  548    
               
5 Moravskoslezské KS A 76 JEŽKOVÁ  558 1628    
    92 KÖNIGOVÁ  549    
    34 FIALOVÁ  521    
               
6 SSK DUEL Praha B 26 DĚDOVÁ  550 1624    
    5 BAUMGARTNEROVÁ  542    
    250 ZOUBKOVÁ  532    
               
7 SSK Hradec Králové - 55 HOJDÍKOVÁ  533 1559    
    232 URBÁNKOVÁ  531    
    231 URBÁNKOVÁ  495    
               
  SCOPI software    

 

Celý článek

—————